Мои объявления
 /  Масличные, прядильные, технические  /  Табак  /  Якісний тютюн Парламент Голд Бонд Берлі Вірджинія...
 /  ... / Табак
Продам / купить
Якісний тютюн Парламент Голд Бонд Берлі Вірджинія Руно Прилуки Кемел Мальбро Гавана Є ОПТ, Чернигов
Продам / купить

Якісний тютюн Парламент Голд Бонд Берлі Вірджинія Руно Прилуки Кемел Мальбро Гавана Є ОПТ, Чернигов

Цена590 грн.
Регион: вся Украина, Черниговская обл. / Чернигов   (Чернігів)
Обновлено:
Продаю найякісніший та чистий тютюн в Україні, без палок та сміття, також в наявності є гільзи, машинки для набивки гільз, ручні та електричні, люльки на Ваш вибір. Тютюн - Гавана, Прилуки (фабрика вишня шоколад) Міленіум, Золоте руно, Давідофф, Капітан Блек, Вірджинія Голд, Берлі, Вірджинія, Дюбек, Махорка, Венгерський, Дюбек, Берлі прожарений різних міцностей і порізок, також нарізаю під замовлення клієнта. Відправляю на пробу від 500 грам і також доповнюю на пробу забивкі тютюну що є різних сортів на пробу, пробнікі безкоштовно, відправка накладним платижем по Новій Пошті та Укр Пошті, ОПЛАТА НА ПОШТІ!

Гільзи є різні, обирайте:

MR TABACCO 550 шт 20 мм
MR TABACCO 250 шт 25 мм
HOCUS 15 мм білі та чорні
FIREBOX 15 мм
TOP GILZA коричнева
KORONA 550 шт 20 мм
KORONA слім 500 шт
(//apkua.com)
FRUTTA фруктові гільзи:
Лісова ягода
Вишня
Лимон
Яблуко
Апельсин
Полуниця
Тропічний бум
Ментол

Якщо хочете якість то Ви її знайшли саме в нас. Є група в Телеграм, в ній дуже багато підписників які вже замовляли та залишились задоволені, хто бажає приєднуйтесь, а також ЗВОНІТЬ ЧИ ПИШІТЬ номер закріплений в оголошенні, там також є група телеграм в яку Ви можете перейти.

Відправки не кожен день, хто хоче замовити телефонуйте заздалегідь, якщо потрібен опт то від мішка (10кг), продаж від 500 г в роздріб, на пробу також даю пробнікі тютютну, якщо хто хоче, так само пакую до замовлення пробники всіх видів тютюну що у мене є, це безкоштовно.

Якісний тютюн Парламент Голд Бонд Берлі Вірджинія Руно Прилуки Кемел Мальбро Гавана Є ОПТ — «Agro-Ukraine»

 
Автор, контакты
Олексій /  отзывы, инфо. /  оценка активности
Телефон: 3809xxxxxx показать
Предоплата или супервыгодная цена? Обязательно ознакомтесь!
Telegram: @tyt_tabak
Viber: 380934988005
Дополнительно
ID объявления: #513723 (добавлено зарегистрированным пользователем, дата регистрации: 19-06-2022)
Добавлено / Обновлено: 11-05-2026 09:37   (актуально, до: 11-05-2027)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие объявления
Среди них есть много интересных...
Фильтры: Продам табак
ru
/ru/
0