Мои объявления
 /  Удобрения  /  Минеральные удобрения  /  Карбамид, Суперфосфат, Нитроаммофоска, Селитра...
Продам / купить
Карбамид, Суперфосфат, Нитроаммофоска, Селитра аммиачная, Одесса
Продам / купить

Карбамид, Суперфосфат, Нитроаммофоска, Селитра аммиачная, Одесса

Регион: вся Украина, Одесская обл. / г. Одесса   (Одесса)
Дорогі партнери, компанія "АФКgroup" пропонує вам придбати оптимально збалансовані українські та імпортні мінеральні добрива. Купити міндобриво можна від 10т.
В наявності є наступні позиції:
- аміачна селітра;
- вапнякова селітра;
- сульфат амонію;
- КАС;
- амофос;
- Сульфоамофос;
- Діамофоска;
- Діамонійфосфат;
- НПК з суркою та без. (//apkua.com)
Деталі стосовно НАЯВНОСТІ, ЦІНИ, МІСЦЯ ВІДВАНТАЖЕННЯ дізнаватись по телефону указаному в оголошенні.
Відвантаження проводить в портах та складах по Півдню України а саме в: Миколаїві, Одесі, Южному та Чорноморську

Найпоширенішими видами мінеральних добрив, котрі використовуються у с/г, є:
Фосфорні мінеральні добрива допомагають рослинам та їх плодам рости в особливо несприятливих для цього умовах — у піщаних ґрунтах, для прикладу.

1. Азотні міндобрива допомагають рослинам розвивати вегетативні органи. В процесі в'язки азоту повітря з воднем ми отримуємо аміак. Внаслідок окислення аміаку та додавання до цього азотної кислоти, виходить відома аміачна селітра, де вміст азоту понад 30%. Також серед азотних добрив використовують натрієву, калійну селітру та сечовину (вміст азоту близько 46%). Відсутність азоту при рості рослин проявляється затримкою росту рослин, відмиранням нижніх листків тощо.

2. Комплексні мінеральні добрива — діамофос, амофос, нітрофоска та нітроамофоска. Мають два і більше поживні елементи та підходять для будь-якого типу рослин. Комплексні добрива добре поглинаються кореневою системою. Їх можна використовувати і для основного внесення, і для підживлення. За способом виробництва поділяються на складні та змішані.

3. Змішані міндобрива — це механічні суміші різних речовин. А складні добрива — це мінеральні добрива, які містять у собі не менше двох поживних для рослин елементів. Зазвичай терміном «складні добрива» користуються для позначення всіх комплексних рідких і твердих мінеральних добрив, в яких всі частинки (гранули чи кристали) мають приблизно однаковий хімічний склад.
Комплексні складні мінеральні добрива однозначно мають перевагу над іншими добривами, оскільки їх елементи збалансовані та легко засвоюються.
Дополнительно
ID объявления: #373901 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/ru/
0