Лох сріблястий (Пшат , дика маслина, маслинка дика, джида або лох вузьколистий)
Рослина медонос, жива огорожа, запилення Вашого саду або маєтку, сировину для натурального чаю, вітамінний корм для кіз і овечок. Зростає на піщаних, суглинних і навіть підтоплюються землях. Невибаглива красиво-декоративну рослину.
Батьківщиною лоха сріблястого є Центральний Китай, де його здавна шанували як магічне рослина, омолоджуючу організм і додає силу. Цей деревовидний чагарник досягає чотирьох метрів у висоту і відрізняється сріблясто-металевим блиском листя зі зворотного боку. Крона цієї
рослини дуже декоративна.
Ягоди чагарника проявляють антивірусну і антибактеріальну активність, їх використовують в якості в'яжучого, антигельминтного і седативного (заспокійливого) кошти. Препарати з них стимулюють роботу серця і попереджають склероз. Квітки рослини знайшли вживання в парфумерної промисловості, з деревини виготовляють різні вироби, з плодів готують цілющі відвари і настої.
Лох - це деревовидний колючий чагарник, який має цілу низку корисних властивостей, використовуваних в різних сферах людської діяльності. З його деревини роблять музичні інструменти, листя і кора придатні для дублення і фарбування шкір, з камеді готують клей. Лох - хороший медонос і унікальне
лікарська рослина, що має, крім того, харчове значення.
(//apkua.com)
Найбільш цінними, з точки зору народної медицини, є його плоди, хоча в лікувальних цілях використовуються також квіти, листя, кора і смола. У плодах цього чагарнику містяться білки і вуглеводи, дубильні і фарбувальні речовини, органічні кислоти, солі фосфору і калію. В листі присутні вітаміни E і C, в квітках - ефірне масло.
При заготівлі сировини листя збирають в першій половині літа, квіти - в травні та на початку червня. Сушать їх під навісом або в спеціальних сушарках при температурі не вище 40-50 ° C. Зберігатися готову сировину може в межах двох років, після чого воно втрачає свої корисні властивості.
Застосування лоха
У народній медицині рослину використовують в якості в'яжучого, противірусного та антибактеріального засобу, його призначають при запальних процесах в організмі. З листя готують відвари і настої, які сприяють зниженню температури тіла при лихоманці застуді, їх застосовують зовнішньо при радикуліт, ревматизмі, подагрі.
Плоди лоха здатні поліпшити пам'ять, вони також надають відхаркувальний і сечогінний ефект. Крім цього, його ягоди - смачне тонізуючий і загальнозміцнюючий засіб, необхідне всім, у кого є проблеми з серцево-судинною системою. Відвар з сухих плодів добре допомагає при колітах і проносах.
Саджанці з закритою кореневою системою (у горщиках)
Відправка поштовими службами за рахунок отримувача.