INTERMAG-БОР – водний розчин бору B-11% (150 г/л)-в легкозасвоюваній органічній формі, скомплексованого боретаноламіном .
Застосовується для швидкого усунення дефіциту бору при позакореневій обробці рослин.
Бор покращує засвоєння поживних речовин і транспортування вуглеводнів з листків до коренів та репродуктивних органів а також бере активну участь у створенні клітинних структур і нормальній диференціації тканин, надає їм міцності.
З усіх мікроелементів бор найбільше впливає на розвиток рослин і якість врожаю.Різні рослини по різному потребують присутність бору . Наприклад: дводольні рослини (а це майже всі овочеві і плодові) засвоюють близько у 10 разів більше бору, ніж однодольні (такі як злаки). Досить багато бору накопичується у м’якоті плодів. Борне голодування особливо посилюється в посуху і при зміні реакції грунтового розчину відбувається зміщення у лужний бік (при вапнуванні).
Добриво INTERMAG-БОР містить бор В – 11% (150 г/л) у легкострийнятній органічній формі (боретанолоамін) та застосовується при вирощуванні рослин які потребують бор в великих кількостях та доступній формі (для швидкої ліквідації дефіциту бору). Добриво призначене для позакореневого, дрібнокапельного підживлення у вигляді водного розчину .Рекомендується застосовувати БОР разом з розчином сульфату магнію INTERMAG в кількості вказаній виробником , а також відповідним, перевіреним на сумісність,пестицидом.
Культури: ріпак,
цукровий буряк, бобові крупно та дрібнонасіневі ,кукурудза, картопля ,тютюн ,польові культури ,овочеві культури, квіти ,плодово-ягідні дерева та кущі ,полуниця ,малина ,виноград.
(//apkua.com)
Чому саме INTERMAG-БОР :
• активує процеси поділу клітин;
• сприяє глибокому проростанню кореня в озимих культурах, підвищує стійкість проти морозів;
• інтенсифікує утворення та укріплення рослинних тканин;
• якісно покращує процеси цвітіння, формування насіння;
• контролює процеси накопичення жирів, покращує просування асимілянта;
• покращує врожайність і якісно-технологічні параметри насіння;
• регулює водний баланс;
• покращує формування зерен у стручках.