Мои объявления
 /  Разное  /  Энергетика, ГСМ  /  Горюче-смазочные материалы  /  Продам від фірми поставщика оливу для автомобілів
Продам / купить
Продам від фірми поставщика оливу для автомобілів, Луцк
Продам від фірми поставщика оливу для автомобілів
Продам / купить

Продам від фірми поставщика оливу для автомобілів, Луцк

Регион: вся Украина, Волынская обл. / Луцк
Обновлено:
Комерційна пропозиція. Від фірми поставщика оливи для легкових автомобілів
Мої номера телефона +380502711484 вайбер та +380969351156 вацап Олександр.
Email: spotap@ukr.net
Powertron C2 5W-30
Veedol Powertron C2 5W-30 це універсальна моторна олива, що економить паливо, розроблена відповідно до самих останніх технологій, на основі спеціально підібраних синтетичних базових масел, до яких додають передові добавки. Ця моторна олива має  наступні властивості:
Більш низька витрата палива . Підходить для сучасних каталізаторів. Швидкий холодний старт. Забезпечення безпечного змащення при більш високих температурах. Збільшені інтервали між замінами масла . Хороше очищення і дисперсія. Сильний захист від зносу, корозії і спінювання
Veedol Powertron C2 5W-30 рекомендується для використання в бензинових і дизельних двигунах, з або без турбонаддува, легкових автомобілів і автофургонів з збільшеними інтервалами заміни оливи. Завдяки низькому вмісту SAPS цей продукт може застосовуватися в автомобілях з сучасними трьома каталізаторами і сажовими фільтрами.
API SN/CF ACEA C2-12.: Renault RN0700. Fiat 9.55535-S1. Powertron Ultra 5W-40
Powertron Ultra 5W-40 це моторна олива розроблена відповідно до самих останніх технологій і на основі спеціально підібраних базових масел з високим природним індексом в’язкості . З додаванням добре збалансованих  передових добавок забезпечуються такі властивості:
Висока стійкість до зрушення . Швидкий холодний старт. Забезпечення безпечного змащення при більш високих температурах. Зниження утворення золи згоряння. Хороше очищення і дисперсія . Дуже сильний захист від зносу, корозії і спінювання
Veedol Powertron Ультра 5W-40 моторна олива розроблена спеціально для дизельних двигунів, що містять інжекторну систему. Крім того, ця моторна олива підходить для використання в бензинових і дизельних двигунах, з або без турбонаддува. Цей продукт відповідає вимогам багатьох виробників, тому широко використовується.
API SN/CF ACEA C3-12 MB-Approval 229.51 Approved under VW 502.00/505.00/505.01 BMW Longlife-04 MB 229.31/226.5 Ford M2C917-A Porsche A40 Renault RN0700/RN0710 Dexos 2 Fiat 9.55535-S2
Powertron Plus 5W-40
Veedol Powertron Plus 5W-40 це дуже сучасна, синтетична універсальна моторна олива на основі спеціально підібраних синтетичних базових масел з високим індексом в’язкості і добре збалансованим вибором передових добавок так. Ця моторна олива має  наступні властивості:
Високий індекс в’язкості. Висока міцність на зрушення. Швидкий холодний старт. Висока стійкість до окислення. Забезпечення безпечного змащення при більш високих температурах . Хороше очищення і дисперсія. Сильний захист від зносу, корозії і спінювання
Veedol Powertron Plus 5W-40 рекомендується для використання в бензинових і дизельних двигунах, з або без турбонаддува, легкових автомобілів і автофургонів, для яких потрібні найсучасніші технічні характеристики.
API SN/CF ACEA A3/B4-12 MB-Approval 229.3 Approved under VW 502.00/505.00
Renault RN0700/RN0710 Fiat 9.55535-M2 Porsche A40 BMW Longlife-01 GM LL-B-025
Multigrade Plus 15W-40
Veedol Multigrade Plus 15W-40 це сучасна багатоцільова олива, виготовлена з високоякісних розчинників рафінованих базових масел і сучасних присадок. Ця моторна олива має  наступні властивості:
Хороше очищення і дисперсія. Сильна стійкість до окислення. Посилений захист від зносу. Посилений захист від корозії і піноутворення. Високий і стабільний індекс в’язкості . Низька схильність до випаровування
Veedol Multigrade Plus 15W-40 рекомендується для використання в бензинових, дизельних і LPG двигунах, з або без турбонаддува, легкових автомобілів і автофургонів.
API SL/CF ACEA A3/B4-12 MB-Approval 229.1
Sintron V 0W-20
Veedol Sintron V 0W-20 це моторна олива, розроблена згідно самих останніх технологій, на основі спеціально підібраних синтетичних базових масел і добре збалансованому вибору передових добавок має такі властивості:
Висока паливна економічність. Високий і стабільний індекс в’язкості. Хороша стійкість до зрушення. Дуже швидкий холодний старт, навіть при дуже низьких температурах.
Безпечна змащуюча плівка при дуже високих температурах. Хороша миюча і дисперсія потужності. Сильний захист від зносу, корозії і піноутворення (//apkua.com)
Моторна олива, що економить паливо, підходить для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів Volvo, де виробник рекомендує оливу, що відповідає специфікації VCC RBS0-2AE з в’язкістю SAE 0W20. ACEA A1/B1-12 Volvo VCC RBS0-2A
Sintron V 0W-30
Veedol Sintron V 0W-30 це повністю синтетичну моторну оливу, отриману за передовими технологіями присадок. Ця моторна олива має  наступні властивості:
Більш низька витрата палива. Високий індекс в’язкості. Швидкий холодний старт. Забезпечення безпечного змащення при більш високих температурах. Хороше очищення і дисперсія.. Сильний захист від зносу, корозії і спінювання.
Ця повністю синтетична моторна олива, що економить паливо, спеціально розроблена для використання в бензинових і дизельних двигунах легкових автомобілів VW і автофургонів з збільшеними інтервалами заміни масла. Ця олива також може бути застосовано в тих двигунах, де характеристики, як зазначено нижче.
Це масло не застосовується в тих випадках, коли необхідно VW-Norm 503.01.
ACEA A1/B1-04, A5/B5-04 VW 503.00/506.00/506.01
Powertron C3 5W-30
Veedol Powertron С3 5W-30 це універсальна синтетична моторна олива на основі офіційно затверджених присадок і базових масел високої якості. Ця моторна олива має  наступні властивості:.
Хороше очищення і дисперсія. Посилений захист від корозії і піноутворення. Більш низька витрата палива . Хороша стійкість до окислення. DPF сумісний
Це універсальна синтетична моторна олива підходить для використання в бензинових і дизельних двигунах, з або без турбонаддува. Більш того, ця олива також підходить для дизельних двигунів легкових автомобілів з блоком насоса інжектора. Цей продукт сумісний з сажовим фільтром і відповідає вимогам кількох ОЕМ і, таким чином, має широке застосування.
API SN ACEA C3-12 . B 229.51/229.52 VW 502.00/505.00/505.01 Dexos 2 BMW Longlife-04
Veedol Sintron Ультра 0W-30 це складна повністю синтетична  універсальна моторна олива, що економить паливо. Виробляється з використанням високоякісних синтетичних базових масел з високим індексом в’язкості і добре збалансованим вибором сучасних присадок. Ця моторна олива має  наступні властивості:
Менша витрата палива. Високий і стабільний індекс в’язкості.. Висока стійкість до зрушення. Швидкий холодний старт. Безпечна змащуюча плівка при дуже високих температурах. Хороше очищення і дисперсія. Сильний захист від зносу, корозії і піноутворення
Ця універсальна синтетична моторна олива підходить для використання в бензинових і дизельних двигунах, з або без турбонаддува, легкових автомобілів і автофургонів з технічними характеристиками, як зазначено нижче.
API SN/CF ACEA A3/B4-12.MB 229.3/226.5 VW 502.00/505.00 BMW Longlife-01 Renault RN0700
Veedol Sintron Ультра 0W-40 це сучасна універсальна повністю синтетична моторна олива, отримана з використанням високоякісних синтетичних базових масел і добре збалансованого вибору передових присадок. Ця моторна олива має  наступні властивості:.
Високий і стабільний індекс в’язкості. Висока стійкість до зрушення. Швидкий холодний старт. Безпечна змащуюча плівка при дуже високих температурах. Хороше очищення і дисперсія. Сильний захист від зносу, корозії і піноутворення.
Ця універсальна синтетична моторна олива рекомендується для використання в бензинових і дизельних двигунах, з або без турбонаддува, легкових автомобілів і автофургонів з технічними характеристиками, як зазначено нижче. Низька в’язкість дозволяє використовувати цю моторну оливу в екстремальних умовах.
API SN/CF ACEA A3/B4-12. MB 229.3/226.5 VW 502.00/505.00 BMW Longlife-01 Renault RN0700/RN0710 Porsche A40
Sintron LongLife III 5W-30 це сучасна універсальна повністю синтетична моторна олива, на основі спеціально підібраних синтетичних базових масел і добре збалансованого вибору передових добавок. Ця моторна олива має  наступні властивості:.
Менша витрата палива. Низький рівень сульфатної зольності, фосфору і сірки. Підходить для сучасних каталізаторів. Швидкий холодний старт. Безпечна змащуюча плівка при високих температурах. Збільшені інтервали заміни масла. Хороше очищення і дисперсія. Сильний захист від зносу, корозії і піноутворення.
Sintron LongLife III 5W-30 це спеціально створена моторна олива, що рекомендується для використання в бензинових і дизельних двигунах, з або без турбонаддува, легкових автомобілів і автофургонів з збільшеними інтервалами заміни масла. Ця моторна олива також сприяє розширенню терміну служби сажового фільтра. Завдяки своєму особливому складу можна застосовувати цей продукт для вимог VW 504.00/507.00, на практиці ці оливи також називають VW Longlife III.
API SN ACEA C3-12 MB-Approval 229.51 Approved under VW 504.00/507.00 BMW Longlife-04 Porsche C30

Veedol Diesel Star Fleet HS 10W-40 вона заснована на офіційно затверджених компонентів з використанням високоякісних добавок і базового масла. Це еквівалентний продукт з точки зору якості і рівня продуктивності відповідає затвердженим продуктам.
Ця моторна олива застосовується для бензинових і дизельних двигунів (normally- або turboaspirated) навіть при найжорсткіших умовах експлуатації і використанні протягом цілого року. Ця моторна олива має спеціальну систему присадок і, отже, може бути використана, коли використовується  паливо з відносно високим вмістом сірки. Ця моторна олива особливої якості в основному розроблена, щоб дозволити збільшити інтервали заміни масла і для запобігання «Bore Polishing» (зносу циліндрів) в дизельних двигунах. Цей продукт також підходить для застосування в двигунах Євро 5,  Євро 4 і Євро
API CI-4/SL ACEA A3/B4-12, E7-12. MB 228.3/229.1 MAN M 3275, Volvo VDS-3 Renault VI RLD/RLD-2, MTU Type 2 Cummins CES 20076/20077/20078 Mack EO-N/EO-M Plus Global DHD-1 Cat ECF-1-a/ECF-2 Deutz DQC III-10 Detroit Diesel 9

Продам від фірми поставщика оливу для автомобілів на «Agro-Ukraine»

 
Автор, контакты
Александр /  отзывы, инфо. /  оценка активности
Телефон: (050xxxxxx показать
Предоплата или супервыгодная цена? Обязательно ознакомтесь!
Skype: potapsan
Дополнительно
ID объявления: #405640 (добавлено зарегистрированным пользователем, дата регистрации: 30-07-2014)
Добавлено / Обновлено: 20-01-2022 11:22   (актуально, до: 20-01-2023)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/
0