Мои объявления
 /  Услуги  /  Перевозка, хранение с-х продукции  /  Надою послуги логістичні послуги
Предоставлю услугу
Надою послуги логістичні послуги, Одесса
Предоставлю услугу

Надою послуги логістичні послуги, Одесса

Регион: вся Украина, Одесская обл. / г. Одесса   (Луцк)
Обновлено:
Комерційна пропозиція.
Надою послуги логістичні послуги. Автомобільним, залізним транспортом. Та морські перевозки. Мої номера телефона +380502711484 вацап та +380969351156 вайбер Олександр.
Email:spotap@ukr.net.
Компанії - вірний помічник у доставці будь-яких категорій вантажів з-за кордону в Україну. У будь-якому з напрямків ми знайдемо відповідні рішення для наших замовників. Ми займаємося перевезеннями збірних, комплектних, негабаритних, швидкопсувних, наливних вантажів автомобільним, морським та залізничним транспортом. Підбираємо оптимальні мультимодальні схеми, що заощаджують час та гроші клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо кожний з напрямків, враховуємо побажання замовників. А це запорука швидкої та недорогої доставки з будь-якого куточка планети. Міжнародні авіаперевезення вантажів
Міжнародні авіаційні перевезення – найбільш швидкий, надійний та безпечний спосіб доставки вантажів. Це ідеальне рішення для транспортування малогабаритної, цінної продукції та товарів, що швидко псуються. Компанія Atlas Logistics пропонує кращі рішення в сфері міжнародних авіаперевезень в Україну з різних країн світу за швидкістю та вартістю. Переваги авіаперевезень вантажів.
Atlas Logistics ви зможете особисто переконатися у вагомих перевагах доставки вантажів авіатранспортом. Ми підберемо найкращі рішення для перевезення вашої продукції, заощадимо час на доставку та витрати.
Мінімальні строки доставки вантажів
Аналогів авіаційному транспорту за швидкістю вантажних перевезень не існує. Те, що морем буде плисти 1-2 місяці, долетить всього за пару діб. Для термінових вантажів – тільки авіадоставка!
Доставка різних категорій вантажів
Перевозити авіатранспортом можна різні категорії вантажів, але не всі вигідно. Авіаперевезення –ідеальне рішення для доставки цінних вантажів, медпрепаратів, товарів, що швидко псуються.
Абсолютне збереження вантажу
У літаку вантаж буде повністю захищений від зовнішніх природних і механічних впливів. Авіатранспортом можна перевозити цінні, крихкі вироби, предмети мистецтва.
Швидкий митний контроль
При авіаперевезеннях вантаж проходить митний контроль тільки 2 рази: в країні відправника при навантаженні та в країні-одержувачі при розвантаженні, а не при перетині кордону кожної країни.
Точне дотримання термінів доставки
Погода вносить свої корективи в будь-які види доставки вантажів, але на авіаційний транспорт вона впливає мінімально. Замовник послуги до хвилин знатиме, коли прибуде товар.
Повний моніторинг доставки
Сучасні засоби моніторингу дозволяють цілодобово відстежувати місцезнаходження та перевіряти збереження вантажу. Це зводить до мінімуму ризик пошкодження або втрати продукції.
Продукція, що псується та заморожені товари вимагають особливих умов транспортування, що відповідають їх стандартам зберігання. Рефрижераторні контейнери, які є в розпорядженні Atlas Logistics дозволяють перевозити будь-які види такої продукції з дотриманням необхідного температурного режиму та рівня вологості. Переваги перевезення вантажів, що швидко псуються.
Ми пропонуємо індивідуальні рішення в сфері міжнародного перевезення продуктів рослинного походження, м'яса й риби, молочної продукції, вантажів медичного призначення. Ми створимо необхідні умови транспортування для свіжих, заморожених та охолоджених вантажів.
Гарантія збереження вантажу
Для перевезення продукції. Що швидко псується використовуються рефрижератори, оснащені холодильною установкою, яка працює в широкому діапазоні температур.
Точність регулювання температури
Температурний режим транспортування встановлюється виходячи з категорії вантажу, що перевозиться: свіжі, охолоджені, заморожені, глибокозаморожені.
Підтримка вологості
Холодильна установка створює та підтримує необхідний режим не тільки температури, але й вологості, що актуально для перевезення продуктів, які швидко псуються.
Будь-які партії продукції
У нашому розпорядженні 20- та 40-футові рефрижераторні контейнери для перевезення будь-яких обсягів продукції. Ми підбираємо оптимальні рішення для комплектних та збірних вантажів.
Надійність перевезення
Заморожена продукція й та, що швидко псується упаковується у відповідності до вимог транспортування певної категорії вантажів. У контейнері вона надійно закріплюється.
Мультимодальні перевезення
20- і 40-футові спеціалізовані контейнери використовуються в морських, залізничних, автомобільних перевезеннях. Для авіатранспорту передбачені свої рефрижератори. Митне оформлення вантажів
Митне оформлення вантажів – обов'язковий процес при перетині кордону держави. Тільки після його проходження продукція зможе безперешкодно покинути межі однієї країни та в'їхати в іншу, отримати дозвіл на реалізацію. Фахівці візьмуть на себе митне оформлення вантажів, позбавляючи вас від рутинної паперової роботи. Переваги митного оформлення вантажів. (//apkua.com)
Митне оформлення вантажів вимагає глибоких професійних знань в області нормативних актів та вимог Законодавства різних країн світу. Фахівці проведуть митне очищення ваших вантажів без затримок та непередбачених витрат.
Грамотний вибір митного режиму
В Україні сьогодні діє 14 митних режимів, розбитих за напрямками та цілями імпорту/експорту продукції. Ми підберемо найкраще рішення для вашого вантажу за ціною.
Правильний підбір УКТЗЕД коду
Всесвітня митна організація вимагає приписання 10-значного коду всім вантажам. Ми правильно підберемо код, що дозволить заздалегідь замовити у постачальника необхідні документи.
Укладаємо ЗЕД договір
Маємо великий досвід у складанні зовнішньоекономічного договору. Це обов'язкова умова митного очищення товару, що визначають умови взаємодії продавця та покупця.
Послуги митного брокера
Підготуємо митну декларацію, остаточно розрахуємо платежі, подамо документи на оформлення в електронну систему митниці, простежимо за виконанням.
Відсутність ризиків
Глибокі знання законодавств різних країн дозволяють нам розмитнювати вантажі швидко, якісно та без накладок. Ви отримуєте «очищений» вантаж під "ключ". Детальніше про послугу
Atlas Logistics пропонує повний комплекс послуг з митного оформлення вантажів будь-яких категорій: підбір УКТЗЕД коду, збір та підготовка документації, її подача, контроль над виконанням. Роботи проводяться на підставі Митного кодексу України, а це значить, що ваша продукція гарантовано пройде очищення на кордоні без зауважень та затримок.
Митне оформлення – обов'язковий етап міжнародної доставки вантажів. Це цілий комплекс заходів, які покладаються на учасників зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) при переміщенні вантажів через митницю.
Даній процедурі підлягають всі товари, що ввозяться або вивозяться з України, все залежить від того, який вид транспорту (автомобільний, залізничний, морський, авіаційний) використовується для їх доставки. Щоб продукція пройшла правильно митне очищення й отримала всі необхідні дозвільні документи, потрібно виконати великий комплекс робіт.
Фахівці компанії виконають ці роботи на високому професійному рівні. Вони підберуть з каталогу код УКТЗЕД, що в точності відповідає виду продукції, яка перевозиться, складуть договір ЗЕД та простежать за тим, щоб митне оформлення пройшло без затримок та проблем.
Ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень, надаючи комплексні послуги за розумною вартістю. Також у нас можна отримати додаткові безкоштовні консультації щодо вимог Законодавства до митного оформлення вантажів та інших моментів розмитнення.
Міжнародне перевезення збірних вантажів (LCL) – популярна послуга, що дозволяє істотно заощадити на транспортуванні невеликих партій продукції. підбере найкращі рішення для представників малого, середнього та великого бізнесу з точки зору оперативності та вартості доставки товару з будь-яких куточків світу в Україну. Переваги міжнародних перевезень збірних вантажів від Atlas Logistics
Перевезення збірних вантажів вимагає більш глибокого підходу в порівнянні з відправкою звичайним контейнером. Спеціалісти якісно впораються з поставленими завданнями та підберуть гідні варіанти для перевезення невеликих партій будь-яких видів товару.
Відчутна матеріальна вигода
При доставці збірних вантажів в один контейнер завантажується продукція різних клієнтів , а всі витрати діляться пропорційно між ними. Витрати на перевезення виходять невисокими.
Надійність транспортування
Ми беремо на себе відповідальність за доставку вантажів, ретельно контролюємо весь процес транспортування, миттєво реагуємо на непередбачувані ситуації, мінімізуючи ризики.
Повний документальний супровід
Всі документи, які будуть потрібні для транспортування та митного оформлення вантажів підготують наші фахівці. Вони допоможуть з розмитненням товару, заощаджуючи ваш час і гроші.
Формування збірного контейнеру
Перед відправкою збірні вантажі надходять на консолідаційний склад, де формується контейнер. Кожна партія продукції відправляється до місця призначення після розмитнення.
Підготовка до транспортування
Ми беремо на себе попередні роботи: страхуємо вантаж за бажанням клієнта, доставляємо до місця навантаження, формуємо контейнер, закріплюємо відповідним чином.
Вибір способу доставки
Збірні вантажі можна перевозити морським, автомобільним, авіаційним транспортом. Найчастіше використовуються мультимодальні перевезення з використанням різних видів транспорту.
Ми консолідуємо збірні вантажі, грузимо на піддони, розміщуємо в контейнері, стежимо за доставкою аж до пункту призначення.
Там, де необхідно перевезти невеликі партії продукції, немає сенсу орендувати цілий контейнер, адже це дорого. Є більш просте, надійне та вигідне рішення – LCL доставка, тобто перевезення збірних вантажів. Вона працює швидше, ніж поштові служби, не має особливих географічних обмежень.
Збірні вантажі підбираються таким чином, щоб в одному контейнері знаходилися сум

Надою послуги логістичні послуги на «Agro-Ukraine»

 
Автор, контакты
Александр /  отзывы, инфо. /  оценка активности
Телефон: (050xxxxxx показать
Предоплата или супервыгодная цена? Обязательно ознакомтесь!
Skype: potapsan
Дополнительно
ID объявления: #386943 (добавлено зарегистрированным пользователем, дата регистрации: 30-07-2014)
Добавлено / Обновлено: 23-09-2022 10:01   (актуально, до: 23-09-2023)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/
0