Мои объявления
 /   /   /  Добриво Еколайн Плодовий Хелати удобрение
Продам / купить
Добриво Еколайн Плодовий Хелати удобрение, Винница
Добриво Еколайн Плодовий Хелати удобрение
Продам / купить

Добриво Еколайн Плодовий Хелати удобрение, Винница

Регион: Винницкая обл. / Винница
Архивное объявление
Комплексне концентроване мікродобриво призначене для позакореневого підживлення плодових і ягідних культур.

Склад мікродобрива: Азот (N – NH2) 7,2 %; Калій (K2O) 9,0%; Кальцій (CaО) 2,4%; Магній (MgО) 1,2%; Ферум (Fe) 0,8 %; Манґан (Mn) 0,5%; Бор (B) 0,6%; Купрум (Cu) 0,4%; Цинк (Zn) 0,6%; Молібден (Mo) 0,01%; Густина 1,4 г/мл; pH 7,5.

Особливості мінерального живлення плодових культур

Плодові і ягідні культури вимогливі до умов мінерального живлення. Це пов’язано як з біологічними особливостями – беззмінне вирощування на одному місці багато років, так і родючістю ґрунтів, адже не секрет, що більша частина садів розміщені на еродованих малородючих угіддях. (//apkua.com)

Призначення та переваги мікродобрива

Спеціальне добриво Еколайн Плодовий розроблене спеціально під потреби рослин плодових та ягідних культур у елементах мінерального живлення. Містить макро- і мікроелементи у формі хелатів, які мають визначальний вплив на протікання процесів біосинтезу у рослинах плодових культур. Добриво містить кальцій і магній, підвищений вміст заліза. Підібране співвідношення мікроелементів підвищує якість врожаю та стійкість рослин до ураження хворобами.

Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу мікродобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА. Спеціальне добриво Еколайн Плодовий придатне для застосування разом із засобами захисту рослин, забезпечує стресостійкість рослин.

https://agrohimzahist.zakupka.com/
Дополнительно
ID объявления: #263928 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/
0