Мои объявления
 /   /   /  Добриво Еколайн Овочевий Хелати, удобрение
Продам / купить
Добриво Еколайн Овочевий Хелати, удобрение, Винница
Добриво Еколайн Овочевий Хелати, удобрение
Продам / купить

Добриво Еколайн Овочевий Хелати, удобрение, Винница

Регион: Винницкая обл. / Винница
Архивное объявление
Комплексне концентроване спеціальне добриво призначене для позакореневого підживлення овочевих культур з метою підвищення урожаю і якості.

Склад мікродобрива: Азот (N – NH2) 11,0 %; Калій (K2O) 10,0%; Магній (MgО) 2,8%; Сульфур (SO3) 4,2%; Ферум (Fe) 0,56 %; Манґан (Mn) 0,84%; Бор (B) 0,32%; Купрум (Cu) 0,28%; Цинк (Zn) 0,14%; Молібден (Mo) 0,05%; Кобальт (Co) 0,05%; Густина 1,3 г/мл; pH 6,5.

Особливості мінерального живлення овочевих культур

До групи овочевих культур відносяться культури кількох ботанічних родин з відмінними біологічними особливостями, але для них характерні схожі вимоги до мінерального живлення пов’язані з якістю та транспортабельністю врожаю. У мінеральному живленні овочевих культур виділяються наступні критичні періоди: для рослин, які висаджуються розсадою, період приживання - потребують збалансованого живлення в першу чергу мікроелементами; період бутонізації і цвітіння - важливо забезпечення бором та іншими мікроелементами для регулювання процессів цвітіння та накопичення цукрів; дозрівання врожаю. У першу чергу - це кальцій, який сприяє зміцненню клітинних стінок та регулює, протікання реакцій синтезу в рослині. Покращення живлення рослин сіркою забезпечує більш повне засвоєння азоту та недопущення накопичення у врожаї нітритів і нітратів. Магній, залізо та марганець, діючи в комплексі, посилюють продуктивність фотосинтезу, завдяки чому в товарній частині врожаю підвищується вміст сухої речовини, таким чином покращується якість врожаю. (//apkua.com)
Призначення та переваги мікродобрива

Мікродобриво Еколайн Овочевий розроблене спеціально під потреби рослин овочевих культур у елементах мінерального живлення. Містить макро- і мікроелементи, які мають визначальний вплив на протікання процесів біосинтезу у рослинах овочевих культур. У добриві підвищенний вміст кальцію, магнію та сірки, які мають важливий вплив на засвоєння азоту і фосфору, впливаючи таким чином на якість, лежкість і транспортабельність врожаю овочевих культур. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.

Мікродобриво Еколайн Овочевий придатне для застосування разом з засобами захисту рослин, забезпечує стресостійкість рослин.

https://agrohimzahist.zakupka.com/
Дополнительно
ID объявления: #263927 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/
0