Мои объявления
 /   /   /  Продам гібіскус болотний (травянистий) оптом
Продам / купить
Продам гібіскус болотний (травянистий) оптом, Калиновка
Продам / купить

Продам гібіскус болотний (травянистий) оптом, Калиновка

Регион: Винницкая обл. / Калиновка  (Калинівка)
Архивное объявление
Продам оптом саджанці гібіскуса болотного із закритою кореневою системою (горщик 3л) у квітуючому вигляді. Висота рослини 70-90см. Доставка- самовивіз.

Гібіскус болотний (травʼянистий) Hibiscus moscheutos - трав'янистий довгоквітучий багаторічник висотою 1,5-2,0 м з великими, до 35 см, квітами від білого, рожевого до насиченого вишневого кольору, з шовковистими гладенькими або гофрованими пелюстками. Його цвітіння починається в кінці липня – початку серпня і триває до середини осені. Розвинена рослина має багато прямостоячих пагонів. Листя велике, серцеподібне, залежно від сорту, світло-зелене, зелене або червонувате, з різним ступенем розсіченості. (apkua copy, 54/227/186/112, 14/12)
Гібіскус болотний не примхливий, але дуже світлолюбний, чим краще освітлене місце посадки, тим інтенсивніше буде цвітіння. Не особливо вимогливий до грунту, але краще росте на суглинках, погано – на вапняних грунтах. Багаті гумусом субстрати також підійдуть для здорового росту і розвитку рослини. Ґрунт має бути вологим (проте, без застою води), дренованим і трохи кислуватим. Садити гібіскус травʼяний можна як навесні, так і восени, приживається дуже добре. Рослини із закритою кореневою системоою добре переносять посадку протягом усього вегетаційного періоду.
Гібіскус болотний активно використовують при декоруванні водойм і садових ставків. Навіть при постійній обрізці, доросла рослина заввишки може досягати 1,5-2,0м, завширшки – 1-1,8 м, тому кілька посаджених в ряд кущів утворюють живу, дуже щільну загорожу, тому дуже часто гібіскуси використовують для зонування (розмежування) ділянки.
Трав’янистий гібіскус зазвичай висаджують великими групами, а завдяки тому, що рослина добре переносить обрізку, з нього можна сформувати барвистий бордюр. У клумбових композиціях, виходячи з його високого зросту, його висаджують на дальньому плані.
Дополнительно
ID объявления: #224653 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/
0