Мои объявления
 /   /   /  Яйця інкубаційні та курчата Джерсійского гіганта...
Продам
Яйця інкубаційні та курчата Джерсійского гіганта з Венгерськими велетнем, Тараща
Продам

Яйця інкубаційні та курчата Джерсійского гіганта з Венгерськими велетнем, Тараща

Регион: вся Украина, Киевская обл. / Тараща
Архивное объявление
Яйця помісі півень Джерсійский гігант курочки венгерської селекції (Фоксічік, Іспанка, Редбро)

Венгерські велікани- цих курей відносять до яєчно -м"ясного напряму. Вони були виведені для вирощуваня в умовах домашнього господарства без необхідності додавати в іх раціон які небудь добавки.Вага півнів 5-5, 5 кг, кур 3,5-4 кг. Завдяки волокнистому и нежирному типу м"яса ця порода курей відповідає високим споживчим стандартам.
Порода ця дуже невибаглива, як і до умов утримання, так і до корму. Ріст не такий інтенсивний як у мясних бройлеров, але остаточна вага дуже навіть радує. У них нормальна яйценоскість близко 180-210яєць, до тогож цілий рік. (apkua copy, 54, 196, 47, 128, 25, 11)

Джерсійский гігант- ця порода курей прекрасно виправдовує свою назву. Птахи є постачальниками великої кількості м`яса. Варто відзначити, що в середньому жива вага півня становить майже 6 кілограм, а однорічні півники виростають вагою приблизно 5 кілограм. Самки ж важать від 3,6 до 4,5 кілограма. їх вага знижується в період несучості.
Варто відзначити, що молоді кури дозрівають дуже швидко і починають нестися вже в сім місяців. Це дуже ранні терміни, з огляду на вагу птиці. Несучість однієї особини становить близько 180-210 яєць за 12 місяців.
Інкубаційне яйце.
Курчата під заказ.
Дополнительно
ID объявления: #197916 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/
0