Мои объявления
 /   /   /  Продам гербіцид АЛЬФА-БРИГАДИР
Продам / купить
Продам гербіцид АЛЬФА-БРИГАДИР, Полтава
Продам гербіцид АЛЬФА-БРИГАДИР
Продам / купить

Продам гербіцид АЛЬФА-БРИГАДИР, Полтава

Регион: Полтавская обл. / Полтава
Архивное объявление
Гербіцид Альфа Бригадир
Фасовка: пластикова ємність на 1 або 5л.
Призначення: Селективний гербіцид системної дії Альфа Бригадир від українського виробника «Альфа Хімгруп» застосовується на полях із сільськогосподарськими культурами (переважно буряком) вже після появи сходів бур'янів. Він ефективно бореться з поширеними однорічними дводольними, а також деякими злаковими бур'янами.
Дія: Препарат здатний вбиратися в пророслі бур'яни через листя і молоді паростки, пригнічуючи при цьому процес фотосинтезу і припиняючи поділ клітин. Таким чином, зростання оброблених гербіцидом рослин припиняється, а самі вони поступово в'януть. Ефективність препарату посилюється при підвищеній вологості грунту і знижується в умовах посушливої погоди і високої місткості в грунті органічної речовини.
Переваги препарату:
Гербіцид Альфа Бригадир здатний ефективно боротися з кількома десятками видами найбільш поширених на полях бур'янів. Результати його дії залежать від таких факторів, як чисельність бур'янів, їх вигляд, стадія розвитку і фізіологічний стан.
Серед основних переваг препарату можна виділити:
• високу ефективність;
• безпеку для сільськогосподарських культур;
• порівняно невисокі норми застосування на 1 га; (apkua copy, 54/227/104/40, 24/01)
• здатність краще проникати в тканини бур'янів і швидко засвоюватися ними;
• оптимальне співвідношення 3-х діючих компонентів в одній формулі;
• робочий розчин гербіциду Альфа Бригадир можна зберігати протягом 16 годин після приготування.
Особливості застосування:
Якщо в день запланованого внесення гербіциду Альфа Бригадир спостерігається висока температура, процедуру обприскування краще відкласти на вечірній час або навіть на ніч. При цьому закінчити її рекомендується не пізніше, ніж за 6:00 до можливого підвищення температури повітря до позначки +24 ° C.
Не слід вносити препарат на посіви, якщо має місце сильна роса або не менше ніж за 6:00 до прогнозованого випадання опадів!
Найбільша ефективність гербіциду проявляється при триразової обробці полів, оскільки після того, як буде пройдена фаза сім'ядольних листків у дводольних бур'янів і шилець у злакових дія препарату починає послаблюватися.
Гербіцид Альфа Бригадир сумісний з деякими іншими післясходовими гербіцидами, а також з препаратами, діючими компонентами яких виступає клопіралід.

заказать гербицид альфа бригадир
Дополнительно
ID объявления: #188005 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/
0