Мои объявления
 /   /   /  Розкислювач грунту "ГРАНУЛЯТ ВАПНЯКОВИЙ"...
Продам / купить
Розкислювач грунту "ГРАНУЛЯТ ВАПНЯКОВИЙ", раскислитель почвы - известь гранулированная, Черкассы
Розкислювач грунту ГРАНУЛЯТ ВАПНЯКОВИЙ, раскислитель почвы - известь гранулированная
Продам / купить

Розкислювач грунту "ГРАНУЛЯТ ВАПНЯКОВИЙ", раскислитель почвы - известь гранулированная, Черкассы

Регион: Черкасская обл. / Черкассы  (м.Черкаси)
Архивное объявление
«ГРАНУЛЯТ ВАПНЯКОВИЙ»
Пропонуємо до реалізації висококонцентрований, сільськогосподарський, екологічно чистий «Гранулят вапняковий» власного виробництва. Завдяки високій концентрації поживних речовин у продукті, норматив внесення цього добрива є у декілька разів нижчим, аніж сипучих аналогів.
Вапнування – це основний і найрадикальніший прийом поліпшення властивостей кислих грунтів, що багатосторонньо впливає на поліпшення агрохімічних, агрофізичних і біологічних властивостей грунту, забезпечення живлення рослин кальцієм, мобілізацію і іммобілізацію макро – і мікроелементів у грунті, створення оптимальних фізичних, водно-фізичних та інших умов життя культурних рослин. (apkua copy, 54,198,243,51, 18,07)
Поряд із зниженням кислотності, вапнування підвищує вміст кальцію в грунтовому розчині та ступінь насиченості грунту основами, впливає на інші властивості грунту. Після вапнування поліпшується водний і повітряний режими грунту та обробіток важких грунтів після дощу, на поверхні менше утворюється кірка, посилюється життєдіяльність мікроорганізмів і мобілізація ними азоту, фосфору та інших елементів живлення з органічних речовин грунту. Вапнування сприяє розвитку азотофіксувальних бактерій (вільноживучих і бульбачкових). Крім того пригнічуються шкідливі мікроорганізми та знижується зараженість сільськогосподарських культур різними хворобами; ячменю–гельмінтоспорозом; коренеплодів – коренеїдом. Після вапнування грунтів поліпшується також живлення рослин фосфором. Під дією вапна важкорозчинні фосфати алюмінію і заліза переходять у більш доступні для рослин фосфати кальцію та посилюється життєдіяльність мікроорганізмів, які мінералізують органічні сполуки фосфору. Калій важкорозчинних мінералів інтенсивніше перетворюється у рухомі сполуки. Крім того вапнування впливає на рухомість і доступність для рослин мікроелементів-підвищується рухомість молібдену.
Про кислу реакцію середовища свідчать деякі зовнішні ознаки. Кислі сильнопідзолисті грунти мають чітко виражений горизонт – 10 см і більше. На підвищену кислотність грунту вказують також поганий ріст і розрідження (самовипадання) посівів конюшини, люцерни, буряку, пшениці озимої після перезимівлі, активний розвиток стійких до кислотності бур’янів і диких рослин: щавель, осока, жабрій, жовтець повзучий, щучник, багно, ситник, верес, хвощ польовий та ін.

Крім нормалізації кислотності грунту «Гранулят вапняковий» також збагачує його кальцієм.
Дополнительно
ID объявления: #157671 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/
0